טלוויזיות חכמות Samsung QN70, QN80, QN85, QN90 Neo QLED 4K/Crystal UHD – כל הגדלים (QE55-QE100)
במלאי
רק %1 נשאר
SKU
QE85QN90FATXIL
מפרט טלוויזיית Samsung 85" Neo QLED 4K חכמה
קטגוריהתכונהערך
סוג מוצרטכנולוגיהNeoQLED
תצוגהגודל מסך85"
קצב רענון100Hz (עד 165Hz)
רזולוציה4K (3840x2160)
מונע השתקפותGlare Free
וידאומעבד תמונהNQ4 AI Gen3
HDRNeo Quantum HDR + HDR10 (התאמה לגיימינג/תמונה)
שדרוג AI4K AI Pro
ניגודיותQuantum Mini LED Pro
זווית צפייהרחבה
העמה מיקרועמעום UHD מיטבי
משפר ניגודיותReal Depth Enhancer Pro
טכנולוגיית תנועהMotion Xcelerator 165Hz
כיול Smartבסיסי / מקצועי
מצב יוצר סרטיםכן
AI Motion EnhancerAI Motion Enhancer Pro
Supersize Picture Enhancerכן
HDR Brightness Optimizerכן
Color BoosterColor Booster Pro
AI HDR Remasteringהשבחת HDR Pro אוטומטית
EyeComfort Modeכן
שמעDolby Atmosכן
צליל מעקב אובייקטים+OTS
Q-Symphonyכן
פלט קול (RMS)60W