טלוויזיה Samsung UE43F6000F Full HD ‏43 ‏אינטש סמסונג
במלאי
SKU
UE43F6000FUXIL
מפרט טלוויזיה 43"
מפרט טלוויזיה 43"
קטגוריה תכונה ערך
תצוגה גודל מסך 43"
קצב רענון 50Hz
רזולוציה FHD (1920 x 1080)
וידאו מנגנון תמונה Hyper Real
HDR +HDR 10
ניגודיות Mega Contrast
טכנולוגיית העמעום של Micro Micro Dimming Pro
משפר ניגודיות Yes
שמע צליל מעקב אובייקטים OTS Lite
פלט קול (RMS) 20W
סוג רמקול 2CH
צליל מסתגל Adaptive Sound
שירותים חכמים מערכת הפעלה Tizen™ Smart TV
Bixby Yes (Voice Ready)
דפדפן אינטרנט כן
SmartThings / IoT / Quick Remote Quick Remote only
חוויה מרובת מכשירים Mobile to TV, Wireless TV On
Apple AirPlay Yes
קישוריות Wi-Fi Yes (Wi-Fi 4)
HDMI 2
ערוץ החזרת שמע HDMI eARC
Anynet+‎ (HDMI-CEC) כן
USB 1 x USB-A
אתרנט (LAN) 1
כניסת RF 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
חריץ CI 1
עיצוב עיצוב Slim Look
סוג לוח 3 Bezel-less
צבע בחזית BLACK
צבע מעמד BLACK
צריכת חשמל ספק מתח AC220-240V~ 50/60Hz
כיבוי אוטומטי כן
דירוג אנרגטי F
ממדים גודל אריזה (רXגXע, מ"מ) 1058 x 630 x 119
גודל מורכב עם מעמד 965.9 x 590.0 x 157.6
הגדרת גודל ללא סטנד 965.9 x 563.3 x 75.8
מפרט VESA 200 x 200 mm